Orszak Trzech Króli w Chełmie

Słowa „BÓG JEST DLA WSZYSTKICH” będą towarzyszyły Orszakowi Trzech Króli w 2018 roku. Już po raz ósmy Duszpasterstwo Młodzieży w Chełmie, parafie: Narodzenia NMP, Chrystusa Odkupiciela oraz Świętej Rodziny w Chełmie we współpracy z władzami miasta zapraszają wszystkich mieszkańców Chełma i okolic – w Uroczystość Trzech Króli – 6 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 na ORSZAK TRZECH KRÓLI.

Uroczystość rozpocznie się Mszą św. w trzech wyżej wymienionych kościołach jednocześnie. Następnie Orszak przejdzie ulicami w centrum miasta do szopki na Placu Łuczkowskiego. W czasie przemarszu wszyscy zostaną zaproszeni do wspólnego śpiewu kolęd. Młodzież wykona jasełka.

Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci, młodzież oraz całe rodziny do włączenia się w korowód kolędników, by wspólnie uczcić Pana Jezusa nowonarodzonego.

Szczegóły na plakacie.