Orszak Trzech Króli 2017 w Chełmie

Słowa franciszkańskiego pozdrowienia ?POKÓJ i DOBRO? będą towarzyszyły Orszakowi Trzech Króli w 2017 roku. Już po raz siódmy Duszpasterstwo Młodzieży w Chełmie oraz Parafia Narodzenia NMP we współpracy z władzami miasta Chełma zapraszają wszystkich mieszkańców Chełma i okolic w uroczystość Trzech Króli ? 6 stycznia 2017 roku o godz. 11.00 na ORSZAK TRZECH KRÓLI.

Uroczystość rozpocznie się Mszą św. w Bazylice Mariackiej. Następnie Orszak przejdzie ulicami w centrum miasta od Bazyliki do szopki na Placu Łuczkowskiego. W czasie przemarszu wszyscy zostaną zaproszeni do wspólnego śpiewu kolęd. Młodzież wykona jasełka.

Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci, młodzież oraz całe rodziny do włączenia się w korowód kolędników, by w ten sposób uczcić Pana Jezusa Nowonarodzonego, a także podkreślić rangę Uroczystości Trzech Króli.

chelm-orszak-2017-1