Koncert adwentowy

Kościół Rektoralny pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) i Orkiestra Trybunału Koronnego w Lublinie serdecznie zapraszają na kolejny koncert z cyklu „Wieczory muzyczne w Kościele Pobrygidkowskim”. Koncert adwentowy będzie miał miejsce w niedzielę, 14 grudnia 2014 r. o godz. 19.00 .

W czasie koncertu adwentowego wystąpi – Zespół Wokalny SINE NOMINE * – Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie.
Dyrygent Izabela Urban.

W programie muzyka religijna a cappella.

więcej informacji: www.pobrygidkowski.pl/

* Zespół Wokalny „Sine Nomine działa od roku 1999, od początku pod kierunkiem Izabeli Urban. Wykonuje przede wszystkim muzykę a cappella. Ma w repertuarze utwory z różnych epok – od muzyki dawnej po współczesną. Skład zespołu tworzy młodzież z lubelskich gimnazjów, liceów i szkół wyższych.