Internet dla parafii

kompDla parafii Wydział Duszpasterstwa przygotował specjalną ofertę dotyczącą parafialnych witryn internetowych.

Jest to pomoc dla parafii, które:

1/nie mają parafialnej witryny internetowej,

2/ mają witrynę internetową, ale z różnych racji chcą ją zmienić,

3/ mają duże koszty miesięczne utrzymania swojej parafialnej witryny.

Oferta Wydziału Duszpasterstwa polega na tym, że na okres 10 lat bezpłatnie udostępnia taką witrynę dla parafii. Po tym okresie umowa może być dalej przedłużona na takich samych warunkach. Umowa jest między dyrektorem Wydziału Duszpasterstwa a proboszczem parafii, i może być rozwiązana w każdym momencie przez obie strony bez podania przyczyn. Jest umową bezkosztową.

Jedynym zobowiązaniem dla obu stron tj. Wydziału i Proboszcza będzie to, że parafialna witryna internetowa  ma być aktualizowana na bieżąco, a Wydział zrobi szkolenie dla osób świeckich lub duchownych mających upoważnienie do obsługi tej witryny.

Proszę zobaczyć wizytówkę takiej strony internetowej założonej i testowanej dla parafii Ratoszyn:

www.archidiecezjalubelska.pl/ratoszyn

Księży Proboszczów zainteresowanych tą ofertą proszę o jak najszybszy kontakt; tel. 501 366 112, rpodpora46@gmail.com

foto dan barbus, flikcr.com
– creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/