Imigranci u bram – spotkanie z ks. prof. Waldemarem Cisło – 22.11.2017

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, Regionalny Ośrodka Debaty Międzynarodowej oraz Polska Akademicka Korporacja Astrea Lublinensis oraz wydawnictwo „Biały Kruk” zapraszają na spotkanie z ks. prof. Waldemarem Cisło Dyrektorem Sekcji Polskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie i promocję książki: Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.

Spotkanie odbędzie się w 22 listopada 2017 roku o godz. 17.00 sali 113 Centru Transferu Wiedzy KUL.

„Co trzy minuty gdzieś na świecie ginie jeden chrześcijanin; nie umiera naturalną śmiercią; ginie męczeńsko za to, że nie chciał wyrzec się Pana Jezusa. Świat z tego powodu nie lamentuje, wielcy politycy nie protestują, organizacje pozarządowe tego nie zauważają. Śmierć chrześcijanina – niemal zawsze z rąk muzułmanów – nie oburza mass mediów. Co innego nieszczęścia wyznawców islamu – to powinno nas poruszać.”